«Укрнафта» збільшує показники денного видобутку нафти
«Укрнафта» збільшує показники денного видобутку нафти

З початку року «Укрнафта» збільшила добовий видобуток нафти і конденсату. Про це повідомив Голова Правління компанії Марк Роллінс в ході прес-конференції 21 червня.

Рівень добового видобутку рідких вуглеводнів в ПАТ «Укрнафта» росте з початку 2017 року і найближчим часом перевищить показники середини 2016 року. Компанія збільшила рівень видобутку нафти і конденсату з 4 046 т в день в січні до 4 124 т в день в травні 2017 року.

Марк Роллінс, Голова Правління ПАТ «Укрнафта»:

"Вже сьогодні добовий видобуток нафти наблизився до показників середини минулого року і найближчим часом перевищить цей рівень. Якщо динаміка збережеться, ми можемо завершити 2017 рік з більш високим показником, ніж на початку року. Цього вдалося домогтися незважаючи на обмежені інвестиції. Компанія може істотно наростити видобуток, якщо «Укрнафті» дати можливість вирішити проблему податкового боргу та зберегти ліцензії ".

У той же час, Марк Роллінс зазначив, що ситуація з продовженням ліцензій ставить під загрозу досягнутий прогрес. На 2 родовищах видобуток вже зупинений, а зупинка робіт ще на 7 родовищах в 2017 році призведе до втрати близько 20% щорічного видобутку нафти і конденсату. При цьому добовий видобуток може знизитися до 3 300 т.
 
***

Нагадаємо, «Укрнафта» подвоїла видобуток на 22 свердловинах на Долинському і Північно-Долинському родовищах за рахунок установки більш продуктивних електровідцентрованих насосів. В рамках проекту з листопада 2016 року отримано додатково 11,5 тис. т нафти і 3,7 млн м³ природного газу.

 

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-служби: +38 044 239 14 93

Читайте також