Транспортування газу Транспортування газу
Газотранспортна система

ПАТ "Укрнафта" має на балансі більше 3000 км газотранспортних мереж, які використовуються у виробничій діяльності нафтогазовидобувних управлінь і газопереробних заводів у процесі збору, підготовки і транспортування газу власного видобутку.

Частина внутрішньопромислових газопроводів використовується для передачі газу через власні газорозподільчі станції в газорозподільчі мережі підприємств з газопостачання.

Газотранспортна система

Тарифи транспортування газу

ПАТ «Укрнафта» здійснює транспортування природного газу власними внутрішньопромисловими газопроводами на звернення суб’єктів ринку природного газу, забезпечуючи їм доступ до цих мереж на підставі укладених договорів.

При укладанні договорів на транспортування природного газу власними трубопроводами ПАТ «Укрнафта» керуючись статутними цілями діяльності товариства, роз’ясненням Національної комісії регулювання електроенергетики України від 10.11.2011р. №8493/08/17-11, використовує тарифи на транспортування газу внутрішньопромисловими газопроводами на рівні тарифів, затверджених для магістральних газопроводів ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

Умови договорів на транспортування газу з Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» зобов’язують ПАТ «Укрнафта» розміщувати інформацію про чинні тарифи на своєму офіційному веб-сайті та в засобах масової інформації.

У зв’язку з цим, ПАТ «Укрнафта» повідомляє, що з урахуванням постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 24.09.2015р. №2383 з 1 жовтня 2015 року вводяться нові тарифи на послуги з транспортування природного газу внутрішньопромисловими газопроводами ПАТ «Укрнафта».

Тарифи транспортування газу

Транспортування

Для споживачів, які приєднані до мереж підприємств з газопостачання та газифікації – диференційовані тарифи чинні для оплати за транспортування природного газу власними внутрішньопромисловими газопроводами ПАТ «Укрнафта», відповідно до територій ліцензованої діяльності газорозподільних підприємств, в тому числі: (див. табл.)

Виробництво скрапленого газу, тис. т
Територія діяльностіТариф на транспортування природного газу внутрішньопромисловими газопроводами ПАТ «Укрнафта», грн. за 1000 куб. м, без ПДВ
ПАТ «Гадячгаз» 157,40
ПАТ «Дніпропетровськгаз» 136,70
ПАТ «Івано-Франківськгаз» 4,50
ПАТ «Львівгаз» 4,50
ПАТ «Полтавагаз» 4,50
ПАТ «Сумигаз» 119,30
ПАТ «Харківгаз» 10,20
ПАТ «Чернігівгаз» 4,50
ПАТ «Чернівцігаз» 4,50
Споживачі, які безпосередньо підключені до газопроводів ПАТ «Укрнафта» 615,10