«Укрнафта» розширює покриття системи дистанційного моніторингу роботи свердловин
«Укрнафта» розширює покриття системи дистанційного моніторингу роботи свердловин

ПАТ «Укрнафта» розширює мережу свердловин, обладнаних системою дистанційного моніторингу параметрів роботи установок електровідцентрових  насосів (УЕВН). Відповідне обладнання встановлено на 90 свердловинах Богданівського, Гнідинцівського, Малодівицького, Прилуцького, Скороходівського, Софіївського, Щурівського, Ярошівського, Долинського та Північно-Долинського родовищ.

Нагадаємо, система дистанційного моніторингу була впроваджена на початку цього року на 13 свердловинах НГВУ «Чернігівнафтогаз». Розроблене фахівцями «Укрнафти» програмне забезпечення дозволяє не тільки спостерігати, а й дистанційно керувати в режимі реального часу параметрами роботи УЕВН, використовуючи встановлене на установках телеметричне обладнання. Система дає змогу відстежувати основні параметри роботи установки (силу струму, тиск і температуру на прийомі насоса, частоту обертів двигуна), забезпечує її захист і дозволяє оперативно змінювати режим роботи.

Маврікій Калугін, заступник Голови Правління, Виконавчий Віце-президент з видобутку і переробки:

«Насамперед системою дистанційного моніторингу оснащуємо найбільш продуктивні свердловини. Система дозволяє скоротити експлуатаційні витрати, простої з технічних причин і в кінцевому підсумку знизити втрати вуглеводнів у процесі видобутку».

У наступному році «Укрнафта» оснастить системою дистанційного моніторингу ще приблизно 100 свердловин з УЕВН і 75 свердловин, обладнаних штанговими глибинними насосами.


За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-служби за тел. +38 044 239 14 93

Читайте також