«Укрнафта» розпочала пошук зовнішніх інвесторів
«Укрнафта» розпочала пошук зовнішніх інвесторів

ПАТ «Укрнафта» запрошує потенційних інвесторів розглянути участь у п'яти інвестпроектах в галузі видобутку, буріння і переробки газу. Оголошення та презентація для інвесторів доступні на сайті компанії. «Укрнафта» передбачає зібрати заявки від інвесторів до 30 вересня.

Нова стратегія розвитку компанії на 2017-2025 роки передбачає істотне зростання інвестицій до $ 1,7 млрд. Ця сума включає як внутрішні ресурси, так і зовнішні інвестиції. Найбільша нафтовидобувна компанія України, на частку якої припадає понад 90% запасів нафти і 70% видобутку нафти, до 2025 року планує подвоїти річний видобуток нафти до 21 млн. барелів або 3 млн. тонн і на 50% збільшити видобуток газу до 65 млрд. футів3 або  или 1.9 млрд м3. У червні цього року «Укрнафта» презентувала нову стратегію розвитку на Українському енергетичному дні в Лондоні.

Перші три проекти, запропоновані потенційним інвесторам, передбачають збільшення видобутку нафти і газу на Бориславському, Битків-Бабчинському і Рудовсько-Червонозаводському родовищах і включають буріння нових вертикальних свердловин і бічних стовбурів, операції з гідророзриву пласта й інтенсифікації видобутку, а також модернізацію інфраструктури. Два інших проекти стосуються інвестицій в бурові послуги і нафтові сервіси для задоволення потенційного попиту з боку «Укрнафти», «Укргазвидобування» і приватних компаній, а також модернізацію одного з газопереробних заводів «Укрнафти». Це дозволить збільшити виробництво скрапленого газу та знизити витрату природного газу, зекономлений обсяг якого потім можна реалізувати за ринковими цінами.

Джонатан Поппер, Виконавчий віце-президент з питань корпоративної стратегії та розвитку:

«Нафтогазові родовища «Укрнафти» мають величезний потенціал. Після багатьох років недоінвестування нове керівництво прагне якомога швидше розблокувати цей потенціал, використовуючи як власні ресурси, так і капітал і досвід іноземних та місцевих партнерів».

 

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-служби за тел. +38 044 239 14 93

Читайте також