«Укрнафта» має намір оскаржити рішення АМКУ
«Укрнафта» має намір оскаржити рішення АМКУ

Вчора Антимонопольний комітет України прийняв рішення про наявність антиконкурентних узгоджених дій на ринку нафтопродуктів, куди з незрозумілих причин віднесли й «Укрнафту». Засідання було організоване з грубими порушеннями регламенту і карантинних обмежень «червоної зони», що діють у Києві. Попри всі обмеження, понад 100 представників компаній з усіх регіонів України, включаючи й наших співробітників, з незрозумілих причин перебували за зачиненими дверима протягом дев’яти годин- при такому форматі розгляду їх доводи по суті ніхто не слухав. За цей час представників «Укрнафти» було суворо лімітовано у виступах-надано 5 хвилин для доведення позиції.

Ми впевнені, що прийнято необ'єктивне і упереджене рішення, яке не відображає реальної ситуації. Тому «Укрнафта» має намір оскаржити рішення АМКУ в судовому порядку.

Олег Гез, Голова Правління ПАТ «Укрнафта»:

«Укрнафта» - найбільша національна нафтовидобувна компанія. На наших АЗС ми реалізуємо українським споживачам нафтопродукти вітчизняного походження за доступними цінами, що особливо важливо в періоди цінової нестабільності. Компанія сумлінно дотримується антиконкурентного законодавства і вважає звинувачення АМКУ безпідставними.

Найчастіше саме наша компанія пропонує найнижчі ціни на нафтопродукти, вироблені з української нафти. Наша позиція завжди була стримуючим чинником на українському паливному ринку. Ми думали, що саме в цьому зацікавлені влада та Уряд. Логіка прийнятого рішення викликає щонайменше подив. А формат його поспішного проведення та прийняття з величезною кількістю порушень як за формою, так і по суті розгляду питання,на думку багатьох учасників ринку, не має прецедентів в історії України. За таких обставин «Укрнафта» послідовно відстоюватиме правоту своєї позиції і однозначно буде змушена звернутися до суду для оскарження такого рішення АМКУ».