«Укрнафта» безкоштовно заправить автомобілі «Укрвакцини»
«Укрнафта» безкоштовно заправить автомобілі «Укрвакцини»

Допомагаючи країні у боротьбі з поширенням COVID-19, ПАТ «Укрнафта» уклало договір соціального партнерства з державним підприємством «Укрвакцина», що входить до структури Міністерства охорони здоров'я України. Компанія безкоштовно надасть 14 тис. літрів дизельного пального для потреб вантажного транспорту, задіяного в транспортуванні засобів індивідуального захисту для медичних працівників по всій країні.

«Укрвакцина» надає послуги з митного оформлення, транспортування та зберігання товарів, в тому числі лікарських засобів та медичних виробів.

З початку пандемії Covid19 «Укрнафта» надавала допомогу медичним закладам на територіях громад, де підприємство здійснює господарську діяльність. У червні 2020 року на прохання Долинської районної державної адміністрації та Рожнятівської районної державної адміністрації «Укрнафта» виділила 240 тис. грн благодійної допомоги. За ці кошти нафтовики придбали захисні респіратори «БУК – 3К FFP» для потреб Долинської багатопрофільної лікарні, Центру первинної медичної допомоги Долинської райради та Рожнятівської центральної районної лікарні.

Протягом травня-червня 2020 року НГВУ «Охтирканафтогаз», «Полтаванафтогаз» та «Чернігівнафтогаз» передали до Сумської обласної клінічної спеціалізованої лікарні, Охтирської, Гадяцької, Варвинської та Прилуцької центральних районних лікарень, а також до Рашівського психоневрологічного будинку-інтернату майже 3 тони харчів.

Читайте також