Результати засідання Наглядової ради ПАТ «Укрнафта»
Результати засідання Наглядової ради ПАТ «Укрнафта»

30 березня 2018 року відбулось чергове засідання Наглядової ради ПАТ «Укрнафта», на якому була розглянута низка питань поточної діяльності Товариства.

За результатами обговорення Наглядова рада призначила загальні збори акціонерів ПАТ «Укрнафта» на 14 червня 2018 року. Крім того, Наглядова рада надала згоду на перейменування Долинського тампонажного управління на «Управління нафтопромислового сервісу» з наступною передачею та переведенням до нової структурної одиниці всіх об’єктів та персоналу тампонажних управлінь, центральних баз виробничого обслуговування та бригад з контролю за свердловинами. Таким чином, всі окремі структурні одиниці, що надають нафтопромислові сервісні послуги, будуть консолідовані в рамках одного структурного підрозділу «Управління нафтопромислового сервісу» з єдиною управлінською структурою.

Реорганізація сервісних підрозділів є частиною процесу трансформації «Укрнафти», спрямованого на побудову сучасної організаційної структури та ефективних управлінських процесів всередині компанії. В планах «Укрнафти» технологічна модернізація нового структурного підрозділу.

 

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-служби за тел. +38 044 239 14 93

Читайте також