Офісом Генерального прокурора розпочато кримінальне провадження за фактом поширення неправдивої інформації про ПАТ «Укрнафта»
Офісом Генерального прокурора розпочато кримінальне провадження за фактом поширення неправдивої інформації про ПАТ «Укрнафта»

ПАТ «Укрнафта» отримало підтвердження, що за заявою Товариства Офіс Генерального прокурора розпочав кримінальне провадження за ч. 2 статті 383 Кримінального кодексу України за фактом поширення народним депутатом України Валентином Наливайченком завідомо неправдивого повідомлення щодо діяльності ПАТ «Укрнафта».

Нагадаємо, в листопаді 2021 року народний депутат безпідставно та протиправно публічно звинуватив ПАТ «Укрнафта» в участі у операціях із розкрадання майна та шахрайстві на ринку природного газу з 2006 по 2011 роки. Зокрема, у його заявах на ім’я Генерального прокурора Венедіктової І.В. та директора НАБУ Ситника А.С. йшлося про те, що у межах справи щодо повернення «Укрнафті» 9 млрд м3 природного газу Нафтогазом, сторони повідомили Суд про укладання мирової угоди щодо цих спірних обсягів газу, які Нафтогаз визнав, що, на думку народного депутата, тягне за собою втрату майже 100 млрд. грн. державних коштів. 

«30 листопада 2021 року відбудуться збори акціонерів Укрнафти, на яких планується затвердити мирову угоду щодо газу. Одночасно з цим, ймовірно для приховання слідів кримінальних правопорушень та остаточного розкрадання майна, на цьому ж засіданні планується схвалити поділ активів Укрнафти …», - йшлося у заяві народного депутата.

Упевнені, що правоохоронним органом буде надана належна оцінка діям Валентина Наливайченка.

 

Читайте також