Бренд UKRNAFTA отримав міжнародну нагороду
Бренд UKRNAFTA отримав міжнародну нагороду

Оновлений бренд мережі АЗС ПАТ «Укрнафта» UKRNAFTA отримав перше місце в номінації Brand Design & Identity престижного міжнародного фестивалю дизайну Red Dot Design Award. Експертне журі дало найвищу оцінку новому корпоративному стилю АЗС «Укрнафти», який змагався за нагороду з багатьма міжнародними учасниками. Урочисте вручення нагороди відбудеться в листопаді 2019 року.

Оновлений бренд мережі АЗС UKRNAFTA був розроблений креативним агентством Fedoriv та представлений 2018 року на заправках компанії в Києві. Наразі в оновленому форматі працюють 14 АЗС в Києві і Київській, Львівській та Рівненській областях.

Нагадаємо, що в рамках ребрендингу на автозаправних станціях «Укрнафти» проводиться не лише ремонт та оновлення приміщень, що передбачає уніфікацію дизайну АЗС у стилі industrial та чорно-білій гамі, а й запуск низки додаткових сервісів. Зокрема, на оновлених АЗС UKRNAFTA працюють повноцінний магазин непаливних продуктів, зона «швидкого харчування», «Точка зв’язку» (яка дозволяє здійснювати безкоштовні дзвінки по території України), доступні товари для автомобіля. Водночас ребрендовані станції і надалі пропонують якісне пальне EURO 5 та демократичні ціни на нього й увесь асортимент запропонованої продукції.

«Укрнафта» має найбільшу в Україні мережу АЗС – 537 станцій по всій країні. В планах компанії – за кілька років завершити проект ребрендингу всієї мережі.

Премія Red Dot належить до найпрестижніших нагород у галузі дизайну споживацьких товарів, комунікаційному та концептуальному дизайні та присуджується з 1955 року. Для «Укрнафти» - це перша така нагорода, водночас Fedoriv неодноразово отримувало нагороди Red Dot.

Читайте також