АЗС «Укрнафти» відкриті для клієнтів
АЗС «Укрнафти» відкриті для клієнтів

ПАТ «Укрнафта» повідомляє, що АЗС компанії в усіх регіонах працюють у штатному режимі. Всі АЗС «Укрнафта» забезпечені традиційно якісним паливом повною мірою, а поставки на АЗС залишаються стабільними та неперервними.

Через загрозу поширення коронавірусу ми посилили заходи безпеки: на АЗС наявні засоби особистої гігієни, працівники проходять перевірку перед виходом на роботу, персонал проінструктований і повністю дотримується правил безпеки щодо себе та клієнтів.

Наші поради для клієнтів АЗС: зберігайте відстань принаймні в 1 метр між вами та оператором або іншими відвідувачами, довірте заправку вашого автомобіля оператору або якщо ви це робите самостійно - не забудьте про рукавички та антисептик для рук, надавайте перевагу безготівковим платежам, де це можливо. І, звісно, регулярно і ретельно мийте руки, користуйтеся антисептиками та уникайте доторків до обличчя.

Карту наших АЗС і новини про роботу станцій можна знайти на azs.ukrnafta.com або www.facebook.com/UkrnaftaAZS. Гаряча лінія працює постійно: 0 800 404 000.

Читайте також