«Укрнафта» закупила 25 автотягачів для мережі АЗК
«Укрнафта» закупила 25 автотягачів для мережі АЗК

ПАТ «Укрнафта» планує забезпечити половину логістичних потреб власним автотранспортом: вже закупили 25 автотягачів.

Щоб надійно та безперебійно забезпечувати пальним власну мережу заправок ПАТ «Укрнафта» планує закупити власний автотранспорт і вже успішно провела першу закупівлю 25 автотягачів. 

Про це повідомив директор компанії Сергій Корецький на своїй офіційній сторінці у Facebook. 

Підприємство закупило перші 25 тягачів – переможець торгів на «Прозорро» запропонував марку Mercedes. 

Найближчим часом буде завершена закупівля автоцистерн – 10 для скрапленого газу, 15 для світлих нафтопродуктів. Відповідний тендер вже опубліковано в державній системі «Прозорро», кінцевий строк подання пропозицій - 24 лютого 2023 року. 

«По завершенню аукціону відразу перейдемо до закупівлі другої партії бензо/газовозів. План – забезпечити у власності компанії приблизно половину необхідного автопарку. По решті – працювати на аутсорс послугах. Наразі пальне на АЗК «Укрнафта" щоденно розвозять близько 130-140 автоцистерн», - зазначив Сергій Корецький. 

Нагадаємо, в листопаді 2022 року на балансі підприємства не було жодного бензовозу та жодної нафтобази. Підрядники, що надавали ці послуги, відмовилися працювати з «Укрнафтою», що призвело до тимчасового дефіциту нафтопродуктів в мережі. 

Зараз компанія уклала терм-контракти з гравцями транспортно-інфраструктурного ринку (перевізники, нафтобази, портові-термінали прийому/зберігання/перевалки нафтопродуктів), напряму співпрацює з «Укрзалізницею" для забезпечення транспортування сировини та нафтопродуктів за імпортно-експортними поставками та активно закуповує власний автотранспорт для покращення логістичної роботи.