«Укрнафта» впроваджує безготівкову оплату за QR-кодом на оновлених АЗС
«Укрнафта» впроваджує безготівкову оплату за QR-кодом на оновлених АЗС

ПАТ «Укрнафта» впроваджує сервіс безконтактної оплати NaftaGo на всіх ребрендованих АЗС компанії. Головна перевага сервісу полягає в тому, що клієнту не потрібно встановлювати додаткові програми, оплата відбувається за допомогою месенджерів Viber або Telegram. Досить відсканувати QR-код на колонці АЗС, пройти коротку реєстрацію і оплатити заправку автомобіля за пару хвилин.

Оплата карткою здійснюється за допомогою цифрового гаманця Masterpass від Mastercard, що забезпечує безпеку транзакцій. Він надійно зберігає дані платіжних карт різних банків і платіжних систем. Користувач може створити гаманець Masterpass безпосередньо в месенджері. Якщо ж він уже має зареєстрований цифровий гаманець, система надасть доступ до раніше доданих до нього карт після підтвердження.

Банком-еквайром виступає АТ «ТАСКОМБАНК», який входить до трійки найбільших гравців ринку e-commerce і бере активну участь у програмах інновацій платіжних систем, допомагаючи розвивати культуру безконтактних платежів у країні.

«Наша команда першою в Україні впровадила оплату месенджером. Тепер клієнту не потрібно робити зайвих контактів з людьми, що так важливо під час пандемії, і не потрібно ставити важкі додатки на смартфон, щоб заправити автомобіль», - відзначив Олег Гез, Голова Правління ПАТ «Укрнафта».

 

Довідка:

ПАТ «Укрнафта» – найбільша нафтовидобувна компанія України. Частка товариства у загальнодержавному видобутку нафти з газовим конденсатом за результатами 2019 року склала 62,3%, частка у загальному видобутку газу – 5,7%. На балансі підприємства перебуває 24 бурові установки, 1839 нафтових і 159 газових свердловин. ПАТ «Укрнафта» володіє 537 АЗС майже в усіх регіонах України. 50%+1 акція товариства належить НАК «Нафтогаз України».

АТ «ТАСкомбанк» - заснований в 1989 році, на сьогоднішній день входить в ТОП-20 банків за розміром активів, визнаний системно важливим банком Національним банком України. Банк надає повний спектр фінансових послуг корпоративним клієнтам, малому і середньому бізнесу і приватним особам. Входить до Групи «ТАС», яка є однією з найбільших інвестиційно-фінансових груп країни.

Ліцензія НБУ №84 від 25.10.2011.