«Укрнафта» подає заявки на продовження 27 спецдозволів у 2018 році
«Укрнафта» подає заявки на продовження 27 спецдозволів у 2018 році

ПАТ «Укрнафта» подало до Держгеонадр заявки на продовження терміну дії 14 спецдозволів на видобуток вуглеводнів на Росільнянському, Турутинському, Миколаївському, Луквинському, Довбушансько-Бистрицькому, Пасічнянському, Андріяшівському, Орів-Уличнянському, Долинському, Струтинському, Спаському, Суходолівському, Прилуцькому та Качанівському родовищах. Найближчим часом компанія планує подати до Держгеонадр заявки на продовження ще 13 спецдозволів.

У 2018 році закінчується термін дії 27 спецдозволів «Укрнафти», на які припадає 45% річного видобутку нафти та конденсату і 25% річного видобутку газу в компанії. Своєчасне продовження терміну дії спецдозволів є критично необхідним для компанії і матиме суттєвий вплив на виробничі та фінансові показники «Укрнафти», виконання інвестиційної програми, зайнятість працівників та доходи державного та місцевих бюджетів. За розрахунками компанії, протягом року від видобутку вуглеводнів на 27 родовищах до державного та місцевих бюджетів має надійти приблизно 3 млрд грн. доходів лише від рентної плати.

Із 27 родовищ, де термін дії спецдозволів закінчується наступного року, 7 – розташовані на території Івано-Франківської, 7 – Чернігівської, 5 – Сумської, 5 – Полтавської та 3 – Львівської області. Річний обсяг видобутку нафти та конденсату на цих родовищах становить понад 710 тис. т, а газу – 360 млн м3.

 

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-служби: +38 044 239 14 93

Читайте також