«Укрнафта» модернізує транспортну службу
«Укрнафта» модернізує транспортну службу

ПАТ «Укрнафта» придбала 10 пікапів Toyota Hilux в рамках проекту з технічної та організаційної модернізації транспортної служби. Повнопривідні пікапи будуть використовуватися для перевезення операторів свердловинних установок і обслуговуючого персоналу НГВУ «Чернігівнафтогаз».

Нові автомобілі замінять старі вантажівки радянського виробництва, що істотно поліпшить безпеку і умови праці робітників. Крім того, компанія очікує, що заміна лише 10 автомобілів заощадить більше 5 млн грн. в рік за рахунок зниження витрат на паливо і технічне обслуговування.

В процесі тендеру компанія вибирала між трьома марками повнопривідних пікапів, оцінюючи їх по показнику сукупної вартості володіння. «Укрнафта» планує придбати ще 54 пікапа. Крім того, компанія проводить внутрішню реорганізацію структури транспортної служби і планує впровадити системи GPS-моніторингу та контролю витрат палива з метою скорочення витрат і оптимізації використання ресурсів.

«Укрнафта» збільшила капітальні вкладення в 1 півріччі 2017 року на 43% до аналогічного періоду минулого року. Разом з тим відсутність узгодженого рішення з питання погашення податкового боргу обмежує можливості «Укрнафти» інвестувати в розвиток бізнесу. Компанія продовжує фінансувати лише критично необхідні проекти, які забезпечують базові виробничі потреби компанії і можливість обслуговувати поточні податкові зобов'язання.

 

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-служби: +38 044 239 14 93

Читайте також