Щодо припинення постачання природного газу

ПАТ «Укрнафта» підтверджує, що 10.02.2016 року було припинено постачання природного газу для 1100 абонентів у Дніпропетровській області через відкликання трьох ліцензій на користування надрами (Голубівського, Юріївського та Лопушнянського родовищ) відповідно до наказу Державної служби геології та надр України №16. Серед цих об’єктів житлові будинки, 4 школи, 3 дитячих садочка та лікарня, що загалом вплинуло на побут 3 450 людей. 

ПАТ «Укрнафта» було змушене припинити видобуток за зазначеними ліцензіями відповідно до вимог законодавства, оскільки здійснення видобутку без ліцензій є кримінальним злочином.

У Держгеонадра було прийнято рішення відкликати ці ліцензії без консультування з ПАТ «Укрнафта». Незважаючи на рішучі протести ПАТ «Укрнафта» та його профспілки, які  разом докладали зусилля для запобігання негативних наслідків, в тому числі подали судові позови,  вжиті заходи не призвели до бажаного результату. 

Зараз в ПАТ «Укрнафта» шукають альтернативні варіанти подолання кризи з газопостачання населення. Наразі серед варіантів, що розглядаються, є встановлення тимчасового трубопроводу, який буде приєднано до існуючого магістрального газопроводу. Для цього ПАТ «Укрнафта» працює спільно з НАК «Нафтогаз України». 

Товариство готове надати всю необхідну підтримку, в том числі залучити все наявне обладнання, потужності та персонал задля найшвидшого вирішення цієї кризової ситуації.

Також ПАТ «Укрнафта» активно працює з державними органами, щоб скасувати рішення органу ліцензування якомога швидше, з метою відновлення нормального постачання в районах, що постраждали.

З метою попередження в майбутньому подібних ситуацій ПАТ «Укрнафта» завчасно підняло це питання з державними органами на найвищому рівні.

 

За додатковою інформацією звертайтеся в прес-службу: +38 044 239 14 93

Читайте також