Результати засідання Наглядової ради ПАТ «Укрнафта»
Результати засідання Наглядової ради ПАТ «Укрнафта»

6 жовтня відбулося засідання Наглядової ради ПАТ «Укрнафта».

За результатами обговорення Наглядовою радою були ухвалені такі рішення:

Внести зміни до структури Правління компанії:

  •  Було введено посаду Виконавчого віце-президента по роботі з персоналом, на яку було призначено Олену Кропив'янську.
  • Олега Геза було призначено на раніше вакантну посаду Виконавчого віце-президента зі збуту, який до цього займав посаду Директора департаменту планування і контролю ефективності. На цій посаді Олег Гез відповідатиме за реалізацію продукції і розвиток мережі автозаправних станцій «Укрнафти».
  • Зі структури Правління було виключено посаду Виконавчого віце-президента із соціального та екологічного розвитку, однак ця посада залишається в управлінській структурі компанії.

Були затверджені основні умови для оцінки активів «Укрнафти», а також основні умови для юридичного консультанта, який надаватиме юридичну підтримку процесу оцінки. ТОВ «Ернст енд Янг» було обрано як оцінювача майна, ТОВ «Авеллум Партнерс» – як юридичного консультанта. Правлінню компанії було доручено укласти договір про надання послуг на умовах, затверджених Наглядовою радою.

Крім того, було прийнято рішення про проведення 25 січня 2018 року позачергових Загальних зборів акціонерів, одним із ключових питань порядку денного яких стане обрання Ревізійної комісії ПАТ «Укрнафта».

Також, крім вищезазначених рішень було обговорено низку інших питань:

  • Наглядова рада розглянула пропозиції Правління щодо проведення аудиту фінансово-господарської діяльності ПАТ «Укрнафта» на вимогу НАК «Нафтогаз України».
  • Інформація про ситуацію з продовженням спеціальних дозволів на користування надрами, а також про вжиті заходи щодо стягнення дебіторської заборгованості, що утворилася до зміни керівництва компанії в 2015 році.
  • Різні інформаційні запити від членів Наглядової ради.

 

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-служби: +38 044 239 14 93

Читайте також