Новий Голова Правління відвідав структурні підрозділи ПАТ «Укрнафта» на території Західної України

Минулого тижня новий Голова Правління ПАТ «Укрнафта» Марк Роллінс відвідав Долинське, Бориславське, та Надвірнянське нафтогазвидобувні управління. У рамках робочого візиту у нього була можливість оглянути Долинське тамопнажне управління, Долинський газопереробний завод, Бориславську центральну базу з виробничого обслуговування та новозбудований груповий збір нафти та газу Микуличинського родовища. Крім того, вдалось ознайомитись з експозицією музею нафтопромислів Галичини в с. Пнів.

За час поїздки було перевірено підготовку об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період та проведено ряд зустрічей стосовно формування плану видобутку нафти і газу у 2016 – 2018 роках. Під час даних зустрічей значну увагу приділили питанню залучення інвестицій для буріння свердловин в західному регіоні України.

В Івано-Франківську Марк Роллінс зустрівся з працівниками науково-дослідного і проектного інституту та Центру нормативно-економічних досліджень ПАТ «Укрнафта», які розповіли про напрямки робіт, їх прикладне значення та перспективні плани, тощо.

 

Прес-служба ПАТ «Укрнафта»

Читайте також