Марк Роллінс зустрівся з Андрієм Парубієм

Голова Правління ПАТ «Укрнафта» Марк Роллінс провів зустріч з першим заступником Голови Верховної Ради Андрієм Парубієм. У центрі уваги співрозмовників були питання взаємодії та координації зусиль щодо покращення законодавства. Марк Роллінс подякував пану Парубію за активне лобіювання антикорупційних законів в Парламенті і повідомив про те, що прозорість і відкритість — цілі нового керівництва ПАТ «Укрнафта». «Це — єдиний шанс зробити діяльність компанії ефективною і прибутковою», — додав Марк Роллінс.

На думку пана Роллінса, для успішного розвитку нафтової галузі України необхідна зміна законодавчих умов, корекція політики оподаткування. Це питання особливо актуальне на тлі зниження світових цін на нафту. «У ситуації, що склалась, ПАТ «Укрнафта» зможе проіснувати лише два-три роки», — зазначив Марк Роллінс.

Голова Правління звернувся до Андрія Парубія з проханням взяти під особистий контроль законодавчу підтримку розвитку нафтової галузі України, оскільки від цього виграє як держава, так і приватні інвестори.

 

Прес-служба ПАТ «Укрнафта»

Читайте також