«Укрнафта» приєдналася до системи ProZorro

«Укрнафта» приєдналася до системи ProZorro за допомогою електронного майданчика zakupki.prom.ua і в середині жовтня розмістила перші заявки на онлайн-платформі. В рамках 4 тендерів «Укрнафта» планує закупити мастила і трубну продукцію на загальну орієнтовну суму 21 млн грн.

Перехід на роботу в системі ProZorro є одним з елементів реформи системи закупівель в «Укрнафті». Зараз відбувається процес залучення структурних підрозділів компанії, перші тендери яких будуть опубліковані наприкінці жовтня. З цією метою 12 співробітників з команди закупівель «Укрнафти» пройшли навчання для роботи з ProZorro.

Роберт Уоллі, Виконавчий віце-президент з питань технологій і послуг:

«ProZorro вписується в логіку реформи системи закупівель в «Укрнафті» ‒ ми хочемо отримати економію і забезпечити прозорість тендерів. Поки що це перші тендери і ми оцінимо їх результати. Нам важливо не просто отримати низьку ціну на матеріали та обладнання, для нас також важливо якість і зниження загальної вартості майна».

На початку жовтня «Укрнафта» почала роботу з Crown Agents – світовим експертом у сфері інституційного розвитку та управління поставками – в межах проекту щодо реформування процесів закупівель і системи управління поставками компанії, який враховуватиме передовий досвід аналогічних проектів, реалізованих як на міжнародному рівні, так і в Україні.

Модернізація системи закупівель є одним з топ-10 трансформаційних проектів, розроблених новою управлінською командою компанії для реформування «Укрнафти». Вони передбачають трансформацію структури і бізнес-процесів товариства, інтенсифікацію видобутку на існуючих свердловинах, а також отримання згоди акціонерів на впровадження плану досудової санації, розробленого менеджментом компанії.

«Укрнафта» є лідером нафтової галузі України. Зараз інвестиційні можливості компанії обмежені, оскільки запропонований керівництвом план досудової санації очікує схвалення з боку Наглядової ради й акціонерів «Укрнафти». Реалізація плану досудової санації дасть змогу «Укрнафті» сплатити «історичну» податкову заборгованість і почати реалізацію довгострокової стратегії, спрямованої на технологічну модернізацію компанії і збільшення видобутку нафти і газу.

 

Про ProZorro

Prozorro – електронна система державних закупівель, що дозволяє учасникам відкрито проводити і брати участь в тендерах. Система створена в 2015 році, гарантом її прозорості розробки та роботи є Transparency International Ukraine. Від 1 серпня 2016 року система ProZorro стала обов'язковою для використання всіма державними замовниками України. За оцінками фахівців, з моменту запуску в роботу ProZorro заощадила покупцям 5 млрд грн.

 

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-служби: +38 044 239 14 93

Читайте також