«Укрнафта» веде відкритий діалог із Профспілками

Сьогодні відбулося пікетування головного офісу ПАТ «Укрнафти» представниками профспілкової організації з вимогами підвищити заробітну плату для робітників, забезпечити повну зайнятість та не допустити масові звільнення. Керівництво компанії ініціювало відкритий діалог з учасниками зборів та пояснило бачення розвитку підприємства.

Незважаючи на складні обставини, керівництво «Укрнафти» має на меті відновлення виробництва, економічний розвиток та забезпечення стабільної роботи компанії, одночасно поліпшуючи умови праці для усього великого колективу «Укрнафти».

Правління «Укрнафти» зосереджено на забезпеченні оплати праці працівникам компанії. У першому півріччі 2016 року середня місячна зарплатня в «Укрнафті» збільшилась на 12.1% порівняно з аналогічним періодом 2015 року. Оплата праці робітників здійснюється відповідно до вимог законодавства України та згідно з Колективною угодою. Гарантії, викладені в Колективній угоді, забезпечуються; заробітна платня виплачується своєчасно і без затримок. Робітники одержують премії за відмінне виконання виробничих завдань та функцій. Також компанія виділяє матеріальну допомогу для лікування працівників, додаткові виплати та особливі доплати. З нагоди професійного свята працівників нафтогазової галузі усім працівникам «Укрнафти»  було виплачено премію. У жовтні робітники отримають щорічну премію за досягнення виробництва в 2015 році.

Правління «Укрнафти» розглядає трансформацію та реформування компанії як один із головних пріоритів для створення економічно ефективного та конкурентоспроможного бізнесу в майбутньому.

У межах цього реформування компанії керівництво розробляє заходи щодо підвищення заробітної плати працівників. Також розробляється сучасна система мотивації персоналу та вжиття заходів з метою забезпечення належної винагороди за ефективну роботу, залежно від трудового внеску працівників.

Марк Роллінс, Голова Правління ПАО «Укрнафта»:

«Ми повинні бути реалістами, розуміючи, що наша сьогоднішня мета – це побудова сильної компанії, тому ми поки не можемо підвищити зарплати. Компанія потребує реформ та подальшої оптимізації. Ми робимо все можливе, щоб виконати наші обов’язки перед робітниками, згідно з законодавством України та Колективною угодою. Правління «Укрнафти» вважає Профспілки соціальними партнерами компанії і докладає всіх зусиль для побудови конструктивного діалогу, з готовністю до співпраці і пошуку шляхів подолання поточної складної ситуації в компанії. Наша спільна ціль – стабілізація та підвищення ефективності роботи компанії».

Як повідомлялось, раніше цього року керівництво «Укрнафти» запропонувало ефективний механізм фінансової реабілітації компанії через досудову санацію та втілення плану виплати заборгованості «Укрнафти» всім її кредиторам.

 

За додатковою інформацією звертайтеся,  будь ласка, до прес-служби: +38 044 239 14 93

Читайте також