Повідомлення ЗМІ щодо можливих змін в керівництві ПАТ "Укрнафта"

Київ – Ряд інтернет-видань повідомив сьогодні з посиланням на неназвані джерела про переобрання Голови Правління ПАТ «Укрнафта» (UX: UNAF; далі – «Укрнафта» або «Компанія»).

ПАТ «Укрнафта» офіційно підтверджує, що Пітер Ванхєкє продовжує виконувати свої обов’язки в якості Голови Правління і повідомляє, що станом на сьогоднішній день Збори акціонерів Компанії не скликалися.

Пітер Ванхєкє, Голова Правління ПАТ "Укрнафта", відзначив: "Компанія веде непросту роботу зі стабілізації показників видобутку нафти і газу та створення умов для їх зростання у майбутньому. Ця робота є особливо важливою з огляду на завдання Уряду щодо зменшення залежності країни від імпорту вуглеводневої сировини. Спроби підірвати моральний дух багатотисячного колективу ПАТ "Укрнафта", подібні до сьогоднішньої, однозначно не сприяють досягненню відповідних цілей. Ми розчаровані тим, що деякі українські ЗМІ поспішають розповсюдити неперевірену інформацію. Викликає подив, що вказані ЗМІ не зробили жодних спроб зв'язатися з компанією для підтвердження або спростування цих чуток."

Читайте також