Видобуток нафти протягом 2016 року стабілізувався

Протягом перших місяців 2016 року спеціалістам ПАТ «Укрнафта» вдалося стабілізувати видобуток нафти з конденсатом на рівні запланованих виробничих показників. Рівень щоденного видобутку з початку поточного року відносно стабільний і становить приблизно 4.200 тонн на добу. Як повідомлялося, видобуток нафти з конденсатом в I кварталі 2016 року сягнув 381 тис. тонн. У квітні видобуто 128 тис. тонн, а у травні поточного року – 129 тис. тонн нафти з конденсатом.

 Незважаючи на складну ситуацію у нафтовидобувній галузі, а також відсутність фінансових можливостей компанії інвестувати в буріння і капітальний ремонт свердловин, спеціалісти «Укрнафти» змогли раціонально використовувати існуючі можливості та проводити необхідні поточні ремонти. За рахунок цього і вдалося стабілізувати показники та виконати виробничий план.

Виконавчий віце-президент ПАТ «Укрнафта» з видобутку та переробки Маврикій Калугін: «Якщо виходити з поточних технічних і фінансових умов, то, ймовірно, рівень падіння нафтовидобутку в 2016 році повинен був би становити 15%. Однак завдяки зусиллям щодо раціонального використання коштів і проведення необхідних підтримуючих заходів видобуток з початку поточного року залишається відносно стабільним. Ми стали більш раціонально проводити поточні ремонти, плануємо й інші технічні заходи, які, звичайно, залежать від фінансових можливостей. Приємно, що нам вдалося стабілізувати ситуацію, але попереду ще дуже багато роботи. Сподіваюся, що скоро ми зможемо почати бурити нові свердловини, як це було заплановано».

Нагадаємо, що на початку року керівництво ПАТ «Укрнафта» розробило і подало на розгляд Наглядової ради компанії нову довгострокову стратегію розвитку, згідно з якою до 2025 року компанія вдвічі збільшить обсяг нафтовидобутку.

 

 

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-служби: +38 044 239 14 93

Читайте також