ПАТ «Укрнафта» дбає про відпочинок та оздоровлення дітей

У ПАТ «Укрнафта» завершується підготовка дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до літнього сезону. Протягом літа цього року компанія планує оздоровити понад три тисячі дітей, з яких дві з половиною тисячі - діти працівників товариства. Частина путівок буде традиційно безкоштовно передана місцевим громадам – для відпочинку дітей з багатодітних сімей та сиріт. Для забезпечення повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей в таборах компанія щорічно виділяє значні кошти. Цього року на літній відпочинок дітлахів планується  витратити приблизно 10 мільйонів гривень.   

ПАТ «Укрнафта» традиційно приділяє значну увагу питанням соціальної захищеності працівників, здоров’ю та відпочинку співробітників та їхніх дітей. Зокрема, відповідно до Колективного договору ПАТ «Укрнафта», працівники товариства мають можливість оздоровити дітей у дитячих таборах компанії, заплативши лише 10% вартості путівки.

Так, на початку червня розпочнуть свою роботу табори структурних одиниць ПАТ «Укрнафта» у різних регіонах України, а саме: в Івано-Франківській області – табір «Дружба» НГВУ «Долинанафтогаз»; у Полтавській області – табір «Іскорка» НГВУ «Полтаванафтогаз»; у Чернігівській області – табір «Веселка» Гнідинцівського газопереробного заводу. Крім того, діти відпочиватимуть у таборі «Космос», який належить профспілковому комітету НГВУ «Охтирканафтогаз» (Сумська область). Тут також путівки майже повністю оплачує ПАТ «Укрнафта».

Організатори літнього відпочинку роблять усе можливе, аби діти провели літо  максимально корисно та цікаво: крім чудової природи та свіжого повітря, на них чекають різноманітні конкурси, спортивні та творчі змагання, цікаві й пізнавальні екскурсії із врахуванням вікових можливостей та потреб дітей.

 

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-служби: +38 044 239 14 93

Читайте також