Голова Правління ПАТ «Укрнафта» взяв участь у Першому українському газовому форумі

Голова Правління ПАТ «Укрнафта» Марк Роллінс взяв участь у Першому українському газовому інвестиційному форумі, що відбувся у Києві. Під час обговорення перспектив газового ринку України, Марк Роллінс наголосив на важливості підвищення рівня конкуренції на ринку, змін податкового законодавства, запровадження нових сучасних технологій та покращення професійної компетенції персоналу.

«На українському ринку газу я хочу бачити якомога більше нових учасників, які будуть створювати конкуренцію. Вони не тільки зроблять фінансові вливання, але й, що більш важливо, привнесуть нові знання та уміння. І саме в цьому я вбачаю значні переваги, адже конкуренція сприяє інноваціям та розвитку. Зі свого боку, ми можемо запропонувати багато, наприклад, матеріально-технічні ресурси та можливість взаємодії з громадами. Проте водночас існує потреба змін у законодавстві, які б допомогли нам успішно співпрацювати з іншими учасниками ринку. Це принесе користь усій галузі та помітно підвищить попит на українську продукцію», - сказав Марк Роллінс. Своєю чергою, в. о. Голови Держслужби геології та надр України Микола Бояркін підтвердив, що повністю згоден з тим, що сказав пан Роллінс та зазначив, що готовий забезпечити прозорі правила для всіх учасників ринку.

Відповідаючи на запитання щодо нової стратегії розвитку компанії, Марк Роллінс, зокрема, відзначив: «Наша нова стратегія передбачає зростання протягом наступних десяти років видобутку нафти втричі та газу приблизно на 50%, що, за умови підтвердження фінансових прогнозів, втричі збільшить прибуток компанії порівняно з тим, що ми маємо тепер. Така ціль може здаватись занадто амбіційною, проте мені вона бачиться навіть консервативною. До цього часу в історії «Укрнафти» ще ніхто не готував чітку стратегію – саме тому цей процес унікальний. У мене ще немає відповіді від Уряду, але я сподіваюсь, що ми отримаємо виважену відповідь уже протягом наступних місяців. Проте ми не можемо чекати та починаємо реалізовувати нашу стратегію, незважаючи на складності. Ми віримо, що ця стратегія принесе успіх Укрнафті, нафтогазовій галузі та всій Україні».

Читайте також