ПАТ «Укрнафта» скорочує видатки

У зв’язку із тривалим падінням світових цін на нафту протягом останніх кількох місяців ПАТ «Укрнафта» терміново розпочинає впровадження заходів, націлених на зменшення операційних витрат компанії.

Наприкінці минулого року ПАТ «Укрнафта» підготувало бюджет на 2016 рік та подало його на розгляд Наглядової ради. За основу розрахунків було взято ціну на нафту в діапазоні від $30 до $45 за барель. Проте вже цьому місяці ціна сягнула позначки нижче $29 за барель, тому компанія змушена переглянути бюджет, щоб зменшити видатки.

«Усі компанії в нашій галузі різко скорочують витрати, щоб не лише втриматись на ринку, а й зберегти потенціал. Ми повинні діяти так само. Зараз Правління шукає шляхи оптимізації витрат на нові проекти. Водночас ми розробляємо програму мінімум, яка дозволить зберегти бізнес. Як тільки буде завершено процес формування бюджету і його затвердить Наглядова рада, ми передамо наше рішення щодо інвестування до структурних підрозділів», – заявив Голова Правління ПАТ «Укрнафта» Марк Роллінс у своєму зверненні до працівників компанії.

Водночас фінансовий підрозділ ПАТ «Укрнафта», під керівництвом нового фінансового директора Ірини Євець, уже розпочав заходи, спрямовані на зменшення витрат.

 

За додатковою інформацією звертайтесь до прес-служби компанії за тел.: +38 044 239 14 93

Читайте також