Укрнафта оголошує фінансові результати за перше півріччя 2011 року

Київ – ПАТ «Укрнафта» (“Укрнафта” або “Компанія”, UX: UNAF) – найбільша нафтовидобувна та провідна газовидобувна Компанія, що володіє мережею власних автозаправних станцій, повідомляє свої фінансові результати за перше півріччя 2011 року.

Прибуток до сплати податків за другий квартал склав 763 млн. грн., збільшившись з 29 млн. грн., задекларованих на кінець першого кварталу, що в сумі становить 792 млн. грн. за перше півріччя. Виручка від реалізації склала 8 731 млн. грн. за другий квартал та 16 956 млн. грн. за перше півріччя (після вирахування ПДВ, але до вирахування рентних платежів та акцизних зборів).

Зростання прибутку у сумі 396 млн. грн. було досягнуто за рахунок підвищення середньої ціни реалізації нафти при незначному зростанні обсягів реалізації. Обсяг реалізованої продукції у другому кварталі зріс на 1% у порівнянні з першим кварталом – з 508 тис. т до 514 тис. т, тоді як середня ціна реалізації зросла на 26%

У другому кварталі, як і в першому, не надходила виручка за газ, що був поставлений НАК «Нафтогаз України». Переговорний процес відносно цього питання триває. У зв’язку з необхідністю сплати рентних платежів за цей газ, цей вид діяльності приніс збитки в розмірі 373 млн. грн.

Читайте також