«Укрнафта» пропонує ДФС рішення податкової проблеми
«Укрнафта» пропонує ДФС рішення податкової проблеми

У зв'язку з діями Державної фіскальної служби України щодо примусового списання з рахунків компанії грошових коштів ПАТ «Укрнафта» повідомляє:

Компанія вважає, що питання погашення податкової заборгованості необхідно вирішувати шляхом виконання рішень господарських та адміністративних судів, в тому числі рішення Вищого адміністративного суду України від 30 січня 2017, що зобов'язує податкову службу прийняти в якості податкової застави природний газ, що належить «Укрнафті» в обсязі 2,1 млрд м3.

У процесі судового розгляду було встановлено, що заяви ДФС про відсутність даного обсягу газу є безпідставними. ДФС не змогла пояснити причини, за якими вона відмовляється реалізувати ліквідне заставне майно, вартість якого співмірна з розміром податкового боргу «Укрнафти». Крім того, не виконуючи судове рішення, ДФС безпідставно продовжує нараховувати штрафні санкції на податковий борг «Укрнафти», штучно збільшуючи заборгованість компанії.

Ігнорування ДФС судових рішень і примусове списання грошових коштів можуть істотно негативно вплинути на господарську діяльність підприємства, призвести до зупинки виробничих процесів, затримок виплати заробітних плат і поточних податкових платежів. Дії ДФС можуть поставити під загрозу інвестиційну програму, спрямовану на забезпечення базових виробничих потреб, безпечних умов праці і безаварійної роботи виробничих потужностей. Інвестиційна програма має вирішальне значення для стабілізації видобутку вуглеводнів і виплати податків в майбутньому.

«Укрнафта» відкрита до конструктивного діалогу з Державною фіскальною службою з питань погашення податкової заборгованості та виконання рішень судових органів.


За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-служби за тел. +38 044 239 14 93

Читайте також