«Укрнафта» завершила впровадження хмарних технологій
«Укрнафта» завершила впровадження хмарних технологій

ПАТ «Укрнафта» завершила консолідацію всієї інформаційної структури компанії в єдиний інформаційний простір на базі хмарних технологій від компанії Microsoft. У рамках проекту Microsoft та її партнер COMPAREX Ukraine, a SoftwareONE company, забезпечили створення «хмарного» дата-центру на базі Microsoft Azure і, відповідно, перенесення інформаційної інфраструктури «Укрнафти» на хмару (віддалене сховище інформації).

Впровадження хмарних технологій надало структурним підрозділам компанії доступ до сучасних корпоративних сервісів Microsoft Office 365, підвищило безпеку і швидкість обміну даними, та, водночас, створило базу для впровадження системи управління підприємством (ERP – enterprise resource planning). 

«ІТ-інфраструктура, яку ми мали в 2017 році, не дозволяла швидко та ефективно впроваджувати нагальні глобальні зміни в «Укрнафті»: консолідувати структурні підрозділи та спростити механізм управління компанією. Впровадження хмарних технологій дозволило «Укрнафті» вирішити одразу кілька завдань: уніфікувати інформаційні рішення, які використовуються в різних підрозділах нашої компанії в різних регіонах України, підвищити безпеку даних і швидкість їх обробки та оптимізувати витрати з одночасним впровадження новітніх інформаційних рішень.Це значно прискорює процеси в середині компанії, підвищує їх якість, а, відповідно, позитивно відображається на загальній бізнес-ефективності «Укрнафти», - ділиться Ірина Євець, Заступник Голови Правління, Головний фінансовий директор.

«95% компаній Fortune Top 500 використовують «хмарні» сервіси Microsoft Azure та Microsoft Office 365. Досвід цих компаній однозначно доводить, що ці технології дозволяють вивести сучасну компанію на якісно новий рівень ефективності при забезпеченні найвищого рівня безпеки та надійності роботи інформаційних систем. Використання такого досвіду в проекті консолідації та модернізації своєї інформаційної інфраструктури командою «Укрнафта» обов’язково дозволить забезпечити динамічний розвиток компанії в динамічному ринковому середовищі в Україні», – прокоментував Ян Пітер де Йонг, Генеральний директор «Microsoft Україна».

«Ми раді, що співпраця з «Укрнафтою» щодо проекту з консолідації всієї інформаційної структури компанії в єдиний інформаційний простір принесла добрі результати, які ми плануємо закріпити залученням співробітників компанії до активного використання цих технологій у щоденній роботі», – прокоментував проект Сергій Пуріш, директор компанії COMPAREX Ukraine, a SoftwareONE company.

 

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-служби: +38 044 239 14 93

Читайте також