Члени Правління ПАТ «Укрнафта» обговорили плани розвитку компанії на зустрічі з представниками профспілок

Голова Правління ПАТ «Укрнафта» Марк Роллінс разом з членами Правління компанії зустрілися з представниками профспілкових організацій для обговорення майбутніх змін в компанії. Одне з основних питань порядку денного – обговорення та перегляд умов чинного Колективного трудового договору, для чого була сформована робоча група з представниками обох сторін. Правління та профспілки розділяють спільну думку, що існуючий Колективний договір застарів та не відповідає цілям компанії. Під час зустрічі вирішили працювати над створенням нового договору, який врегулює спірні питання обох сторін: зміна умов праці, її оплати, узгодження підходів до реструктуризації компанії. 

Новий Колективний договір буде підготовано з урахуванням міжнародних норм та стандартів, що дозволить забезпечити кращі умови для всіх учасників. 

«В такий непростий для компанії час, коли ціни на нафту досягають історичних мінімумів, дуже важливо мати «гнучкий» Колективний договір. Ми намагатимемось створити таку структуру компанії, яка зможе вистояти перед труднощами сьогодення і забезпечити впевненість у майбутньому як для працівників компанії, так і для акціонерів», – повідомив Марк Роллінс.

Також, між Правлінням та профспілками було домовлено проводити регулярні щомісячні засідання для обміну ідеями по розвитку компанії.

 

 

Прес-служба ПАТ «Укрнафта»

Читайте також