ПАТ «Укрнафта» відкликає позов проти рішення Аукціонного комітету

            ПАТ «Укрнафта» подало клопотання про відкликання адміністративного позову про визнання протиправним та скасування рішення Аукціонного Комітету від 5 лютого 2015 (копія додається). Відповідну вказівку юридичній службі ПАТ «Укрнафта» дав Голова Правління Марк Роллінс. «Беручи до уваги задекларовані мною пріоритетні напрямки діяльності компанії, зокрема, вирішення фінансових проблем ПАТ «Укрнафта» та усунення негативних тенденцій у взаєминах з державними органами, вкрай важливо перегорнути сторінку напруженості і невизначеності навколо господарської діяльності компанії», — зазначив він.

            Крім цього, одним з перших адміністративних рішень Марка Роллінса на посаді Голови Правління стало доручення юридичній службі відмовитися від касаційного оскарження судових рішень у справі №826/1933/15. ПАТ «Укрнафта» відмовляється від заперечування постанови Уряду №570 від 16.10.2014 «Про організацію та проведення біржових аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу», а також спільних наказів Міненерговугілля та Мінекономрозвитку №39/27 від 22.01.2015 та 149/99 «Про затвердження складу аукціонного комітету з продажу сирої нафти, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу».

            «Конструктивний діалог з регуляторними органами — набагато більш ефективний шлях до розвитку ПАТ «Укрнафта», ніж судова тяганина», — резюмував Марк Роллінс.

 

Прес-служба ПАТ «Укрнафта»

Читайте також