ПАТ «Укрнафта» виплатило дивіденди за 2014 рік НАК «Нафтогаз України». Гроші в повному обсязі і вчасно надійшли до державного бюджету

 ПАТ «Укрнафта» повідомляє про виконання своїх зобов’язань з виплати дивідендів за 2014 рік перед НАК «Нафтогаз України» в повному обсязі – до державного бюджету перераховано 632,3 млн. грн. Дивіденди нараховані в розмірі 23,32 грн. на одну акцію.

Нагадаємо, 22 липня на Загальних зборах акціонерів було прийнято рішення про розподіл 99,99% чистого прибутку (1,26 млрд. грн.) на виплату дивідендів. Виплати повинні бути здійснені до 3 жовтня 2015 року. Виплата дивідендів мажоритарному акціонерові НАК «Нафтогаз України» має бути здійснена шляхом перерахування відповідної суми до Державного бюджету України.

Це було також одним із ключових зобов'язань нового Голови Правління  та виконавчого директора ПАТ «Укрнафта» Марка Роллінса при вступі на посаду. Це зобов'язання  в даний час  виконане в повному обсязі  і у встановлений строк всупереч неточним даним, які були опубліковані раніше в деяких ЗМІ.

 

Прес-служба ПАТ «Укрнафта»

Читайте також