Щодо проведення перевірки Ревізійною комісією ПАТ «Укрнафта»

У зв’язку з поширенням у ЗМІ інформації про недопуск Правлінням ПАТ «Укрнафта» Ревізійної комісії Товариства до проведення перевірки вважаємо за необхідне роз’яснити наступне.

Рішенням Загальних зборів акціонерів ПАТ «Укрнафта» від 22.07.2015 року обрано до складу Ревізійної комісії Товариства п’ятьох фізичних осіб, а саме: Свіріна В.В., Рубіса С.М., Андріяшину О.В., Парахоняк Н.Б., Дубенко Н.В.

03.09.2015 року на адресу ПАТ «Укрнафта» надійшов лист НАК «Нафтогаз України», підписаний Свіріним В.В., у якому ставилася вимога щодо допуску до проведення перевірки.

ПАТ «Укрнафта» письмово повідомило керівника НАК «Нафтогаз України» про те, що остання як юридична особа – акціонер ПАТ «Укрнафта», членом Ревізійної комісії Товариства не є. За таких обставин, листи НАК «Нафтогаз України» не можуть бути належною правовою підставою для допуску Ревізійної комісії до перевірки. Вищезгадані ж фізичні особи – члени Ревізійної комісії, до Товариства з проханням допустити їх до перевірки не зверталися.

Тобто, саме недотримання посадовцями НАК «Нафтогаз України», зокрема паном Свіріним, встановлених процедур взаємодії з Товариством, а також намагання окремих керівників «Нафтогазу України»втручатися в процес роботи Ревізійної комісії ПАТ «Укрнафта» та прийняття нею рішень спричинили неможливість початку проведення перевірки.

Зважаючи на вказане, просимо представників ЗМІ утриматися від публікації недостовірних відомостей щодо Товариство та перш ніж оприлюднювати будь-яку інформацію, звертатися до прес-служби ПАТ «Укрнафта» за відповідними коментарями.

Прес-служба ПАТ «Укрнафта»
[email protected]

Читайте також