Заява про поширення недостовірної інформації

19 липня колишній грузинський політик, людина, яка відмовилась від громадянства Грузії, а з недавніх пір є громадянином України і посадовою особою органів державної влади України - Головою Одеської обласної державної адміністрації, Міхеіл Саакашвілі, в інтерв’ю телеканалу «1+1» заявив про 80 мільярдів збитку ПАТ «Укрнафта» у 2014 році, яким Товариство, нібито, обтяжило державу та пенсіонерів.

Повідомляємо, що інформація, поширена Міхеілом Саакашвілі про фінансові показники ПАТ «Укрнафта», не відповідає дійсності. Як зазначалось раніше, розмір чистого прибутку Товариства за 2014 рік відповідно до декларації з податку на прибуток підприємств складає 4,495 мільярди гривень при загальному обсязі отриманого у вказаному році доходу від продажу товарів, робіт та послуг 28 мільярдів гривень. Із метою розподілу 100% чистого прибутку за попередній рік 22 липня будуть проведені загальні збори акціонерів ПАТ «Укрнафта».

Таким чином, поширені паном Саакашвілі відомості не лише не відповідають дійсності, але неспівставні і з реальними результатами роботи Товариства, які, до речі, офіційно оприлюднені в порядку, визначеному чинним законодавством.

У ситуації, що склалася, ми змушені звернутися до Міхеіла Саакашвілі з проханням у тижневий строк спростувати поширену ним недостовірну інформацію або повідомити джерело озвучених ним даних. У залежності від відповіді ПАТ «Укрнафта» залишає за собою право позиватися до осіб, які поширюють недостовірну інформацію, або до пана Саакашвілі особисто, оскільки подібні провокаційні заяви є неприпустимими, такими, що завдають шкоду діловій репутації Товариства, демонструють зневажливе ставлення до основних прав і свобод, закріплених у Конституції України, а також свідчать про нехтування правилами етики державного службовця.  

Правління ПАТ «Укрнафта»

Читайте також