Регіональні підрозділи «Укрнафти» переходять на роботу в ProZorro

ПАТ «Укрнафта» продовжує реформування системи закупівель, підключивши до ProZorro регіональні підрозділи компанії. Від 14 до 28 листопада 2016 року регіональні підрозділи «Укрнафти» розмістили заявки на електронні закупівлі в системі ProZorro на загальну суму понад 2,9 млн грн. «Укрнафта» провела навчання фахівців у сфері закупівель із структурних одиниць в Полтавській, Сумській, Чернігівській, Львівській та Івано-Франківській областях. Тренінги були організовані 7 і 15 листопада в Охтирці і Долині силами співробітників компанії та представників електронного майданчика zakupki.prom.ua.

Станом на 28 листопада «Укрнафта» розмістила в системі ProZorro 35 заявок на суму понад 32 млн грн. Тендери оголошено на труби, трубопровідну арматуру, мастильні матеріали, металопрокат, запасні частини для автомобільної та офісної техніки.

«Укрнафта» приєдналася до системи ProZorro в середині жовтня. Оновлення системи закупівель є одним із топ-10 трансформаційних проектів, розроблених новою управлінською командою компанії для реформування «Укрнафти».

 

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-служби: +38 044 239 14 93

Читайте також