«Укрнафта» продовжує реструктуризацію компанії і переглядає заробітні плати співробітників

Менеджмент ПАТ «Укрнафта» продовжує процес реструктуризації, спрямований на підвищення ефективності та конкурентоспроможності компанії, в тому числі на побудову оновленої системи оплати праці.

У межах цього процесу керівництво ПАТ «Укрнафта» ухвалило рішення підвищити на 15% оклади і тарифні ставки працівникам компанії. Крім того, для співробітників робітничих професій вводиться тимчасова додаткова щомісячна виплата в розмірі 15% від місячного доходу.

Підвищення зарплат відбудеться з 1 жовтня поточного року і торкнеться працівників усіх структурних одиниць компанії і апарату управління (за винятком відділень реалізації нафтопродуктів і управління з виробництва аміаку НГВУ «Полтаванафтогаз»). У співробітників відділень реалізації нафтопродуктів і управління з виробництва аміаку НГВУ «Полтаванафтогаз» підвищення відбудеться в грудні, одночасно з підвищенням мінімальної заробітної плати в країні. Це рішення не стосується співробітників, які працюють на умовах індивідуальних трудових угод.

Це друге підвищення заробітних плат в компанії у поточному році - в травні тарифні ставки і оклади виросли на 5%. Середньомісячна зарплата в ПАТ «Укрнафта» за 6 місяців 2016 року склала 6 662 грн.

Марк Роллінс, голова правління ПАТ «Укрнафта»:

«Укрнафта» сильно відстає від середньогалузевих показників як за рівнем оплати праці, так і за продуктивністю праці. Ми почали реструктуризацію структурних одиниць, і перегляд рівня зарплат є частиною проекту по трансформації компанії. Водночас треба розуміти, що без досудової санації майбутнє «Укрнафти» і добробут наших працівників опиниться під загрозою».

Нагадаємо, в березні цього року керівництво компанії ініціювало проведення процедури досудової санації. Запропонований план досудової санації дасть змогу «Укрнафті» не тільки погасити "історичну" заборгованість перед держбюджетом, а й почати реалізацію довгострокової стратегії з модернізації виробництва та збільшення обсягів видобутку нафти і газу. У квітні 2016 року «Укрнафта» почала процес реструктуризації, спрямований на підвищення ефективності та оптимізацію бізнес-процесів компанії. У липні компанія провела реструктуризацію і скорочення чисельності центрального апарату.

 

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-служби: +38 044 239 14 93

Читайте також