Засідання Наглядової ради ПАТ «Укрнафта» не відбулось через брак кворуму

ПАТ «Укрнафта» вимушене повідомити, що засідання Наглядової ради, призначене на 22 червня, не відбулось через відсутність представників міноритарних акціонерів, а також представника НАК «Нафтогаз України». Керівництво Укрнафти розчароване провалом засідання Наглядової ради, на якому мали бути обговорені Загальні збори акціонерів, що мають невдовзі відбутись, на яких акціонери мали затвердити план досудової санації компанії.

Таким чином, Загальні збори акціонерів, які були призначені на 7 липня 2016, тепер мають бути перенесені.

Члени Наглядової ради також мали обговорити і затвердити основні вимоги і критерії для обрання аудитора для здійснення аудиту компанії. Це рішення також буде відстрочено.

Марк Роллінс, Голова Правліня Укрнафти:
“У поточній ситуації успішне затвердження процесу фінансового оздоровлення знаходиться під загрозою та час – це все. Кожна затримка у прийнятті важливих рішень перешкоджає відновленню Укрнафти. Як я казав раніше, я хочу, щоб процес фінансового оздоровлення та технічної модернізації компанії розпочався якомога швидше. Ми, як керівництво Укрнафти, виконали все, що залежало від нас: ми запропонували план, наразі виконали усі наші обов’язки для того, щоб розпочати фінансове оздоровлення якомога швидше. На жаль, є елементи процесу, на які ми не можемо впливати. Тим не менш, я сподіваюсь, що засідання Наглядової ради перенесуть на найближчу дату, оскільки воно є необхідною передумовою для проведення Загальних зборів акціонерів, де нарешті буде проголосоване наше бачення успішного майбутнього компанії.” На попередньому засіданні Наглядової ради Укрнафти було затверджено початок процесу фінансового оздоровлення компанії. 

 

 
 
За додатковою інформацією звертайтеся,  будь ласка, до прес-служби: +38 044 239 14 93
Читайте також