Щодо права власності ПАТ «Укрнафта» на 2 млрд куб.м природного газу видобутку 2006 року

ПАТ «Укрнафта» вважає за необхідне висловити свою позицію. 

«Укрнафта» є власником 2 061 805,134 тис. куб. м природного газу видобутку 2006 року, який був переданий до газотранспортної системи України та закачаний до підземних сховищ  ПАТ «Укртрансгаз», про що оформлені акти приймання-передачі газу на зберігання. Державне регулювання цін на газ 2006 року не здійснювалось, відповідно, державний регулятор НКРЕ не мав повноважень встановлювати ціни на газ видобутку ПАТ «Укрнафта».

У травні 2014 року набуло законної сили рішення Господарського суду міста Києва від 20 січня 2011 року -  ПАТ «Укртрансгаз» та НАК «Нафтогаз України» були зобов’язані не чинити перешкод у здійсненні права власності на цей обсяг природного газу, відібрати з підземних сховищ та передати цей газ ПАТ «Укрнафта».

У липні  2014 року ПАТ «Укрнафта» звернулось за примусовим виконанням згаданого судового рішення, однак судове рішення залишається не виконаним  ПАТ «Укртрансгаз» та НАК «Нафтогаз України». Державною виконавчою службою вжито заходи, спрямовані на виконання судового рішення, одним з яких і було здійснення 3 червня 2016 року вилучення цього газу, що міститься в підземних сховищах ПАТ «Укртрансгаз».

ПАТ «Укрнафта» вважає цілком законним і справедливим  виконання рішення суду, яке вступило в законну силу кілька років тому, спрямованим на забезпечення  можливості  розпорядитись своєю власністю, яка безпідставно утримується боржниками.

 

 
 
За додатковою інформацією звертайтеся,  будь ласка, до прес-служби: +38 044 239 14 93
Читайте також