ПАТ «Укрнафта» проводить спільні навчання протифонтанних підрозділів

6-10 червня на навчальному полігоні «Укрнафти» на Рибальському родовищі НГВУ «Охтирканафтогаз» (Сумська область, Охтирський район, с. Хухра)  відбудуться  спільні навчання протифонтанних підрозділів Полтавської воєнізованої частини по попередженню і ліквідації відкритих нафтових і газових фонтанів, НГВУ «Охтирканафтогаз», НГВУ «Полтаванафтогаз» та Охтирського УБР.

 Метою заходу є відпрацювання оперативним складом Полтавської воєнізованої частини навичок і способів ліквідації складних ситуацій у токсичних та вибухонебезпечних середовищах, які можуть виникнути на нафтогазових об'єктах «Укрнафти». Навчання, які проводяться після кількарічної перерви, сприятимуть підвищенню рівня охорони праці, промислової безпеки та охорони надр. Тренування відбуватимуться в екстремальних умовах, наближених до  реальності надзвичайних ситуацій - палаючий фонтан, високий рівень шуму та температури. До навчань також залучаються підрозділи рятувальників ДСНС України. 

Відкриті нафтові і газові фонтани є найбільш складними аваріями в нафтогазовій промисловості. Для успішної ліквідації аварій необхідна наявність спеціального обладнання та пристроїв. У Полтавській воєнізованій частині розробили сучасне  нестандартне обладнання для попередження та ліквідації газонафтопроривів і відкритих фонтанів. За допомогою цього обладнання проводитимуться аварійно-технічні роботи на нафтогазовидобувних свердловинах Компанії. Презентація власних розробок відбудеться під час проведення навчань. Такі заходи, передувсім, дають змогу якісно підготовити особовий склад з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру на підприємствах нафтогазової галузі та переконатися у високому професійному рівні і постійній готовності особового складу.

 

 
 
 
За додатковою інформацією звертайтеся,  будь ласка, до прес-служби: +38 044 239 14 93
Читайте також