Поновлення видобутку на Леляківському родовищі

Київ – 29 серпня 2011 СП "Каштан Петролеум Лтд." (далі – "Каштан Петролеум"), повідомило ПАТ "Укрнафта" (UX: UNAF; далі – "Укрнафта" або "Компанія") про те, що Державна служба геології і надр України відновила дію спеціального дозволу Каштан Петролеум на експлуатацію Леляківського родовища у зв'язку з усуненням надрокористувачем причин, що призвели до припинення його дії в жовтні 2010 р.

Укрнафта володіє часткою в 55% в капіталі Каштан Петролеум. Інші 45% належать Zhoda 2011 Corporation - дочірній структурі компанії Shelton Petroleum (NGM: SHEL B).

30 серпня розпочато проведення технічних заходів для відновлення видобутку на родовищі. До тимчасового призупинення виробництва в жовтні 2010 р. на Леляківському родовищі видобувалося 113,2 т нафти і конденсату, а також 26.75 тис. куб. м газу на добу.

Коментуючи цю новину, Пітер Ванхєкє, голова правління Компанії, зазначив: "В даний час ведеться робота над рішенням проблем регуляторного характеру, що виникли в минулому. Ми вдячні Державній службі геології і надр, а також іншим державним органам за конструктивну співпрацю. Дана новина тим більше важлива, оскільки Укрнафта розглядає спільні підприємства як ефективний інструмент нарощування виробництва та отримання доступу до сучасних технологій."

Читайте також