Наглядова рада «Укрнафти» погодила початок процесу фінансового оздоровлення компанії

24 травня 2016 року в НАК «Нафтогаз України» відбулося засідання Наглядової ради ПАТ «Укрнафта». Згідно з порядком денним засідання, члени Наглядової ради розглянули річну фінансову звітність компанії і обговорили необхідність проведення досудової санації з метою фінансового оздоровлення компанії.

За результатами обговорення були прийняті такі рішення:

  • - надати згоду на підготовку компанії до проведення процедури фінансового оздоровлення з метою запобігання банкрутству. Правлінню ПАТ «Укрнафта» доручено розробку проекту плану досудової санації;
  •    
  • - скликати Загальні збори акціонерів ПАТ «Укрнафта» для отримання згоди акціонерів на проведення процедури фінансового оздоровлення компанії.
  •     

Голова Правління ПАТ «Укрнафта» Марк Роллінс: «Я задоволений, що засідання Наглядової ради відбулося і що нам вдалося конструктивно обговорити основні питання, а також прийняти стратегічні рішення, без яких ми не могли рухатися далі в напрямку відновлення фінансової стабільності».

Відповідно до встановленої процедури, Наглядова рада призначила Загальні збори акціонерів ПАТ «Укрнафта» на 7 липня, на яких мають бути прийняті відповідні рішення.

 

За додатковою інформацією звертайтеся,  будь ласка, до прес-служби: +38 044 239 14 93

Читайте також