Щодо поширення недостовірної інформації посадовою особою НАК «Нафтогаз України»

Представники ПАТ «Укрнафта» вкрай здивовані поведінкою виконавчого директора НАК «Нафтогаз України». 25 січня 2016 року на його сторінці Facebook було розміщено конфіденційну інформацію щодо засідання в Кабінеті Міністрів. Здається, що для виконавчого директора НАК «Нафтогаз України», який має повний доступ до офіційних даних мажоритарного акціонера Товариства, поширення внутрішньої інформації щодо діяльності компанії стало уже традицією. Водночас у багатьох випадках, використовуючи пильну увагу деяких національних ЗМІ, він дозволяє собі спотворювати факти. Проте подібні вчинки часто суперечать офіційній позиції НАК «Нафтогаз України».

У майбутньому ми дуже просимо ЗМІ утриматись від публікації неперевірених та недостовірних даних, які незрозумілим для ПАТ «Укрнафта» чином надходять від людини, яка не є працівником Товариства і зловживає доступом до офіційної інформації НАК «Нафтогаз України», обмежуючи права та інтереси ПАТ «Укрнафта». Відповідна поведінка дискредитує як менеджмент ПАТ «Укрнафта», так і менеджмент НАК «Нафтогаз України».

Складається враження, що такі вчинки свідомо направлені на шкоду репутації Товариства та його працівників. Крім того, вони перешкоджають ПАТ «Укрнафта» та Уряду України ефективно працювати над розв’язанням існуючих проблем галузі, щоб надалі успішно рухатись вперед.

Читайте також