Відбулося засідання Наглядової ради ПАТ «Укрнафта»

Вчора в приміщенні НАК «Нафтогаз України» відбулося засідання Наглядової ради ПАТ «Укрнафта».

На засіданні були прийняті рішення:

–      про зміну складу Правління ПАТ «Укрнафта»: з дати прийняття рішення припинені повноваження діючих членів Правління компанії Михайла Бакуненко, Михайла Гнипа, Олексія Куща та Наталі Доліної. Повноваження Володимира Пустоварова було вирішено припинити з 22 грудня 2015 року;

–      про затвердження трьох нових кандидатур до Правління;

–      про вибір аудиторської фірми «ПрайсвотерхаусКуперс (Аудит)» для проведення незалежного аудиту фінансової звітності компанії.

На засіданні Голова Правління ПАТ «Укрнафта» Марк Роллінс представив звіт про поточний фінансовий стан компанії. Члени Наглядової ради також обговорили стратегічні шляхи розвитку ПАТ «Укрнафта», включаючи варіанти розвитку товариства як незалежного видобувного підприємства і створення ВІНК на його базі. 

"Дискусія була конструктивною і в цілому я задоволений, що трьох із запропонованих мною кандидатів до Правління затвердили. Однак, вкрай важливо також затвердити і нові контракти для забезпечення плавного переходу до нової структури Правління компанії. На сьогодні, ПАТ «Укрнафта» фактично залишилася без виконавчого органу управління, що може бути серйозною перешкодою для ефективної роботи компанії ", - зазначив Марк Роллінс. 

Важливо відзначити, що спочатку запропонована повістка дня включала обговорення нової організаційної структури ПАТ «Укрнафта», з новими зонами відповідальності і посадами, а також нові контракти для членів Правління з ринковими зарплатами менеджерів. Обговорення цих важливих питань очікується на наступному засіданні Наглядової ради. 

 

За додатковою інформацією звертайтесь до прес-служби за тел: +38 044 239 14 93

Читайте також