ПАТ «Укрнафта» оголошує результати виробничої діяльності за І квартал 2011 року

Київ – ПАТ «Укрнафта» (“Укрнафта” або “Компанія”) (ПФТС: UNAF), «Укрнафта» – найбільша нафтовидобувна та провідна газовидобувна компанія оголошує сьогодні результати своєї виробничої діяльності за I квартал 2011 року.

Укрнафта видобула 568,2 тис. т нафти з конденсатом та 542,3 млн. куб. м газу протягом перших трьох місяців 2011 року. Для порівняння: в IV кварталі 2010 року видобуток склав: нафти з конденсатом – 598,8 тис. т та газу - 577,1 млн. куб. м.

Окрім видобутку Компанія ввела в експлуатацію 10 нових свердловин, із них 9 – нафтових та 1 – газову. Також Укрнафта продовжує програму буріння обсягом 12,7 тис. м.

Коментуючи результати виробничої діяльності I кварталу, Голова Правління Пітер Ванхєкє зазначив:

“Після складнощів 2010 року ми розпочали процес стабілізації обсягів виробництва на базі існуючих виробничих потужностей. Виробничі показники I кварталу 2011 року все ще нижче за результати останнього кварталу 2010 року, але рівень падіння показників, які Укрнафта продемонструвала в 2010 році, має чітку тенденцію до зменшення.

Подальша стабілізація існуючої бази та потенційне збільшення виробничих активів є, разом з необхідністю забезпечення енергетичної безпеки України, основними стратегічними завданнями керівництва Укрнафти. Звісно, це потребує часу. Для досягнення поставленої мети ми потребуємо як додаткових інвестицій в технології, так і покращення кадрового потенціалу. Найближчим часом ми плануємо оголосити більш детальну інформацію з цього приводу.”

Читайте також