Коментар ПАТ «Укрнафта» з приводу продажу нафти, видобутої в січні 2015 року

Враховуючи штучний ажіотаж навколо питання продажу ПАТ «Укрнафта» нафти власного видобутку ресурсу січня 2015 року в обсязі 139 500 тонн, ПАТ «Укрнафта» вважає за необхідне повідомити наступне.

Відповідно до приписів чинного Порядку організації та проведення біржових аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу, враховуючи норми статті 4-1 Закону України «Про нафту і газ», протягом останніх 10 років ПАТ «Укрнафта» пропонує до продажу на аукціонах обсяги вуглеводнів, зокрема нафту та газовий конденсат, котрі, як правило, заплановані до видобутку в періоді, що настає за датою проведення аукціону.

Саме з цих причин, нафта ПАТ «Укрнафта» з ресурсу видобутку січня 2015 року була реалізована в порядку, встановленому чинним законодавством України, на аукціоні 18 грудня 2014 року. Всі необхідні документи оформлені та знаходяться в розпорядженні ПАТ «Укрнафта» та аукціонного комітету.

Питання щодо причин та підстав виставлення ПАТ «Укрнафта» зазначеного ресурсу до повторного продажу на аукціоні 05 лютого 2015 року належить до сфери існуючих господарських правовідносин ПАТ «Укрнафта» з третьою особою – покупцем продукції, а тому є комерційною інформацією, яка не підлягає розголошенню в межах публічного коментаря.

ПАТ «Укрнафта» в черговий раз наголошує, що під час здійснення господарської діяльності Товариство суворо дотримується усіх вимог законодавства.

Читайте також