ПАТ «Укрнафта» оголошуе про чотири нові призначення до топ-менеджменту компанії

Київ – ПАТ «Укрнафта» (“Укрнафта” або “Компанія”) (UX: UNAF UK - ПФТС: UNAF), «Укрнафта» – найбільша нафтовидобувна та провідна газовидобувна компанія оголошує сьогодні про призначення чотирьох менеджерів вищої ланки та майбутні зміни у складі Правління.

Михайло Бакуненко призначений Директором з корпоративного розвитку та стратегії, Артем Щербань - Фінансовим директором, Алан Саттон – Директором з економіки та планування, і, нарешті, Девід Стюрт погодився очолити напрямок розвідки та добичі в Компанії.

Це розширення у складі топ-менеджменту, яке прослідувало за призначенням Пітера Ванхєкє Головою Правління, є частиною плану змін, який впроваджує новий керівник Компанії. Нові співробітники привнесуть великий досвід роботи в міжнародних компаніях та потужні корпоративні зв’язки.

Михайло Бакуненко займав посади в Renaissance Capital та Goldman Sachs в Росії, Україні та Сполучених Штатах. Він має досвід консультування компаній на ринках, що знаходяться в стадії формування, зі стратегічних питань та питань корпоративного розвитку. В Укрнафті в його обов’язки входитиме розробка плану реструктуризації компанії, а також допомога Голові Правління в прийнятті стратегічно-важливих для Компанії рішень.

Кандидатуру Артема Щербаня було запропоновано від НАК «Нафтогаз України». До призначення на посаду Фінансового директора, він працював Генеральним Директором ЗАТ «Гефест» та народним депутатом України. Пан Щербань координуватиме роботу фінансових структур Компанії та розвиватиме напрямок корпоративних відносин.

Р.Алан Саттон має більше ніж 14 річний досвід роботи в компаніях Центральної та Східної Європи на посадах рівня фінансового директора. Останнім часом він займав посаду виконуючого обов’язки Фінансового директора Cadogan Petroleum plc, компанії, що є в лістингу Лондонської біржі, і має активи в Полтавськії, Львівськії та Івано-Франківській областях. В Укрнафті Алан займатиметься економічними питаннями та бюджетним плануванням, а також впровадженням оперативних та функціональних міжнародних стандартів в діяльність Компанії.

Девід Стюрт – провідний експерт міжнародного рівня з питань розвідування родовищ та видобутку нафти та газу з досвідом роботи понад 25 років. Девід працював на посадах директора з виробничих питань та виконавчого директора у низці підприємств, що розташовані в Європі, Африці, СНД(Росія та Казахстан) та Південно-Східній Азії. В 2010 році Девід став засновником, основним інвестором та керуючим партнером компанії VistaTex Energy LLC., з головним офісом в м.Хьюстон, штат Техас, і виробничими активами в Техасі, Луізіанні, Оклахомі, Арканзасі та Міссісіпі. До професійних досягнень Девіда можна віднести первинне розміщення акцій компанії Exillion Energy на Лондонській фондовій біржі у грудні 2009 року. В Укрнафті Девід відповідатиме за напрямок геологорозвідки та видобутку, зосереджуючи особливу увагу на стабілізацію обсягів виробництва та стимулювання геологорозвідувальних робіт.

Коментуючи ці призначення, Голова Правліня, Пітер Ванхєкє зазначив:

«Мені дуже приємно, що Михайло, Артем, Алан та Девід погодилися приєднатися до керівної ланки компанії Укрнафта.

Вони поєднують дух підприємництва з «першокласним» досвідом у відповідних галузях. Таким чином, їх призначення – це потужне та вкрай необхідне вливання міжнародного досвіду в Компанію.

Я впевнений, що разом зі вже існуючою командою, новопризначені керівники продемонструють надзвичайно високий рівень менеджменту не лише для України, але й в ширшому регіональному контексті, особливо на ринках, що розвиваються.

Зрозуміло, що ці призначення свідчать про наше бажання втілити реструктуризацію Укрнафти і, таким чином, забезпечити зростання і розвиток Компанії.

З цього приводу, ми плануємо зробити низку оголошень про нові стратегічні ініціативи в найближчому майбутньому.»

Читайте також