Укрнафта оголошує попередні фінансові результати за дев'ять місяців 2011 року відповідно до українських стандартів обліку

Київ – ПАТ «Укрнафта» (UX: UNAF; далі – «Укрнафта» або «Компанія») оголошує попередні фінансові результати за 9 місяців 2011 р., підготовлені у відповідності до українських стандартів бухгалтерського обліку.

Валовий прибуток Компанії за третій квартал зріс на 27% порівняно з попереднім кварталом, склавши 1 308 млн. грн.

68% цієї суми, або 883 млн. грн., припадає на реалізацію нафти та конденсату (зростання на 29% до другого кварталу).

Валовий прибуток від реалізації іншої продукції (у т.ч. нафтопродуктів, зрідженого газу, легкої фракції та аміаку) збільшився на 32% відносно попереднього кварталу, досягнувши 618 млн. грн.

Внесок виробництва газу до валового прибутку Компанії у третьому кварталі залишався негативним (-193 млн. грн.).

Прибуток до оподаткування у третьому кварталі склав 1 021 млн. грн., зрісши на 31% по відношенню до другого кварталу. Всього за підсумками 9 місяців 2011 р. прибуток до оподаткування склав 1 845 млн. грн. порівняно до 824 млн. грн. за підсумками першого півріччя.

Попередні фінансові результати публікуються без врахування податку на прибуток за третій квартал 2011 р. Уточнені фінансові результати будуть опубліковані після подачі декларації про сплату податку на прибуток (термін відповідно до чинного законодавства – 40 календарних днів після закінчення звітного кварталу).

Сторінку Укрнафти у системі розкриття інформації ЕСКРІН можна знайти за адресою http://eds.ssmsc.gov.ua/00135390.aspx

Читайте також