ПАТ «Укрнафта» сплатило державі дивіденди

30 грудня 2015 року ПАТ «Укрнафта» у повному обсязі виплатило мажоритарному акціонеру НАК «Нафтогаз України» дивіденди за період з 2011 – 2013 роки, загальна сума яких склала 1,78 мільярдів гривень. Грошові кошти вже перераховано до державного бюджету.

Одним із основних зобов’язань, які пан Роллінс взяв на себе, вступаючи на посаду Голови Правління, було зобов’язання з погашення до кінця поточного року заборгованості за дивідендами, що і було своєчасно виконано.

Варто зазначити, що із жовтня 2015 року ПАТ «Укрнафта» також виплатило мажоритарному акціонерові дивіденди за 2014 у розмірі 632,3 мільйона гривень.

Також ПАТ "Укрнафта" подало Наглядовій раді на розгляд і затвердження бюджет на 2016 рік і трирічний бізнес-план. До бюджету увійшли пропозиції щодо відновлення інвестицій в українську нафтогазову галузь переважно за рахунок внутрішніх ресурсів компанії в межах цінового діапазону ресурсу.

Що стосується реформ всередині компанії, то всі члени Правління, які раніше входили до його складу, офіційно склали свої повноваження. На заміну їм прийшли три нових менеджера, які вже приступили до виконання своїх обов'язків, а кандидатури ще трьох було нещодавно подано на розгляд Наглядової ради. У разі схвалення, нові члени Правління компанії зможуть приступити до роботи вже в січні.

За додатковою інформацією звертайтесь до прес-служби за тел: +38 044 239 14 93

Читайте також