Відбулося чергове засідання Наглядової ради ПАТ «Укрнафта»

Чергове засідання Наглядової ради ПАТ «Укрнафта», яке відбулося сьогодні, було присвячене підготовці до Загальних зборів акціонерів, які призначено на  7 липня. Як відомо, Наглядова рада компанії 24 травня ухвалила рішення про початок підготовки до досудової санації компанії. Остаточне рішення щодо процесу фінансового оздоровлення прийматиметься на зборах акціонерів. Наглядова рада доручила Правлінню ПАТ «Укрнафта» розробити проект плану та вжити необхідних заходів для введення процедури відновлення платоспроможності.

На сьогоднішньому засіданні затверджено матеріали щодо порядку денного Загальних зборів акціонерів, а також розглянуто консолідовані, складені за МСФЗ, фінансові результати ПАТ «Укрнафта» за 2015 рік та звіт аудиторської фірми «ПрайсвотерхаусКуперс (Аудит)». Також обговорено основні вимоги та критерії для обрання аудитора, який буде проводити спеціальну перевірку.

На порядку денному Загальних зборів акціонерів компанії, призначеному на 7 липня, питання можливого введення процедури досудової санації компанії, визначення її основних умов і попереднього узгодження проекту з наданням його зборам кредиторів. Порядок також містить питання зміни Наглядової ради та ревізійної комісії «Укрнафти», затвердження звітів за 2015 рік.

 

За додатковою інформацією звертайтеся,  будь ласка, до прес-служби: +38 044 239 14 93
Читайте також