Укрнафта завершила реструктуризацію центрального апарату компанії

Процес реструктуризації центрального апарату ПАТ «Укрнафта» успішно завершено. Перед проектом стояли чіткі цілі – підвищити ефективність організаційної структури, відповідно до світових практик, і впровадити сучасну систему управління, здатну забезпечити виконання стратегії.

 Первинний аналіз показав, що існуюча модель управління загалом не відповідає сучасним вимогам. Дублювання функцій, а відповідно розмита відповідальність, глибока ієрархія, зайва бюрократизація і багато інших чинників не дозволяли забезпечити необхідні якість і швидкість у прийнятті рішень та управлінні трансформацією компанії.

У процесі реструктуризації спростили структуру центрального апарату – скоротили в два рази кількість управлінських рівнів, чітко зафіксували функціональний розподіл і персональну відповідальність, усунули дублювання функцій і ліквідували інститут заступників. Зміни торкнулися всіх підрозділів і впроваджувалися за єдиними правилами і стандартами. При розробці організаційного дизайну були використані кращі світові практики індустрії.

 Крім виконання основних цілей проекту, у процесі реструктуризації на 20% була оптимізована чисельність персоналу центрального апарату. При цьому ми забезпечили індивідуальний підхід до кожного співробітника і виплату гідної компенсації в повній відповідності з українським законодавством і Колективним договором.

Марк Роллінс, Голова Правління ПАТ «Укрнафта»:

 «Я вірю, що реформи дозволять Укрнафті стати сильним гравцем на ринку нафти і газу України – конкурентною компанією і гідним роботодавцем для своїх співробітників. Ми почали з реструктуризації центрального апарату управління. За два місяці ми оновили структуру, тепер вона повною мірою відповідає стратегії компанії і кращим світовим практикам. Ми налагодили взаємодію в команді і переорієнтували перспективних співробітників на нові напрями роботи, зокрема в сфері управління трансформаційними проектами. І я радий, що цей перший етап реформування успішно відбувся».

 За додатковою інформацією звертайтеся,  будь ласка, до прес-служби: +38 044 239 14 93

Читайте також