Укрнафта починає перегляд власної стратегії з метою створення незалежної нафтопромислової сервісної компанії

Київ – ПАТ «Укрнафта» (“Укрнафта” або “Компанія”) (UX: UNAF UK - ПФТС: UNAF), «Укрнафта» – найбільша нафтовидобувна та провідна газовидобувна компанія, що володіє мережею власних автозаправних станцій, оголошує сьогодні про початок перегляду власної стратегії щодо сервісних операцій з буріння та капітального ремонту свердловин.

Метою перегляду політики Компанії є створення незалежної української сервісної компанії, яка буде надавати повний спектр нафтопромислових послуг як для Укрнафти, так і для інших компаній, які працюють в українському нафтогазову секторі.

Укрнафта – найбільший споживач сервісних послуг з буріння та супутніх сервісів в Україні. В структурі Компанії існує значна кількість підрозділів з буріння, які власними силами забезпечують повний спектр супутніх послуг, з оперативними базами, що розміщені в 3х областях (Сумській, Чернігівській та Івано- Франківській).

Завдяки передбачуваному збільшенню показників у виробничій програмі Компанії, а також враховуючи необхідність підвищити рівень технічних та експлуатаційних стандартів, Компанія оцінює низку стратегічних концепцій щодо реалізації потенціалу нового бізнесу.

Під час перегляду стратегії, керівництво Укрнафти проводитиме переговори з міжнародними нафтопромисловими сервісними компаніями, з метою визначення оптимального партнера чи партнерів, які можуть втілити бачення Укрнафти щодо розвитку нафтопромислової сервісної компанії, яка буде надавати послуги відповідно до світових технологічних та експлуатаційних стандартів.

Голова Правління Компанії Пітер Ванхєкє зазначив:

«Керівництво Укрнафти переконане в правильності використання цієї привабливої можливості для створення української нафтопромислової сервісної компанії, яка буде базуватися на існуючих сервісних активах Укрнафти. Це цілком можливо наразі, коли існують всі передумови для росту даної індустрії в Україні, повязані з підвищенням рівня активності в традиційному нафтогазовому секторі, а також у зв’язку з підвищенням ролі сланцевого газу.

Ця ініціатива забезпечить компанії технологічну модернізацію, і, одночасно, привабливу альтернативу для всіх гравців на українському ринку. Ми, також, вважаємо, що цей проект – найкращій спосіб захистити та гарантувати існування сильної наукової бази в країні.

Ми знаходимося в активному пошуку міжнародного технологічного партнера чи партнерів, які братимуть участь в цьому проекті. Ми очікуємо, що проект набуде остаточної форми в першому кварталі 2012 року.»

Читайте також